Marka Tescil Mersin, 0 324 328 36 00 , Mersin Marka Tescil , Marka Tescili Mersin , Mersin Marka Tescili , Patent Tescil Mersin , Mersin Patent Tescil , Marka Patent Mersin , Mersin Marka Tescil

Slogan Tescili

Slogan Tescili

Slogan tescili sayesinde markalar adına oluşturulan kısa sunum cümleleri koruma altına alınabilir. Slogana sahip olunması piyasadaki varlığı kanıtlar özellikte olmaktadır. Sloganların telif hakkı olmamasından dolayı marka tescili işlemleri ile korunmaktadır. Bu gerekçe ile de sloganları koruma altına alınması adına marka tescili yapılması gerekir. Mersin slogan tescil ofisimiz sloganların koruma altına alınması için hizmet vermektedir.

Slogan Tescili Sorgulama

Korunması için tescil edilmesi istenen sloganları, marka uzmanlarımız tarafından itinalı şekilde araştırması yapılacaktır. Sorgulama hizmetlerimiz tarafınıza en kaliteli ve sağlıklı sonuçları vermesi açısından direk veritabanımız kullanılarak yapılabilir. Slogan sorgulaması sınıf bazlı yapılacağı gibi sektörel olarak ta yapılabilir.

Kaliteli Slogan;

  • Kısa aynı zamanda kişileri etkilemelidir
  • Akılda kalıcı olması gerekir
  • Özgün olması gerekir
  • İnandırıcı aynı zamanda da iddialı olması
  • Olumlu ve güvenilir mesaj barındırması

Bu özelliklere haiz olan sloganların tescili yapılması açısından marka uzmanlarımıza tarafından sorgulaması yapılması gerekir. Tescili istenen sloganlar önceden kişi veya kurumlar nezdinde tescil edilmemiş ise müracaat edilebilir.

Yapılan başvuru, Mersin patent danışmanlık ekibimiz nezdinde ücretsiz sorgulanarak en kısa zamdan tarafınıza rapor halinde sunulacaktır. Müracaat olumlu sonuçlanması akabinde ofisimiz tarafından talep edilecek belge ve evraklar doğru aynı zamanda eksiksiz şekilde tarafımıza göndermeniz ile slogan tescil işlemi resmiyete kavuşacaktır.

Slogan Tescil Edilmesi Önemi

Tescilli slogana sahip olunması tescil edilen slogan adına tüm hukuki haklara nail olduğunuzu kanıtlar niteliktedir. Bu kapsamında emek ve zaman harcanması ile belirli noktaya getirilen başarılar diğer kişiler nezdinde izin alınmasında icra edilmesini engelleyebilirsiniz.