Marka Tescil Mersin, 0 324 328 36 00 , Mersin Marka Tescil , Marka Tescili Mersin , Mersin Marka Tescili , Patent Tescil Mersin , Mersin Patent Tescil , Marka Patent Mersin , Mersin Marka Tescil

Marka Tescil Maliyeti

Marka Tescil Maliyeti

Marka Tescil Maliyeti, marka tescil ücreti, Marka Tescil fiyatı, Marka Tescil tutarı Marka fiyatı, Marka ücreti, marka tutarı tüm bu ifadelerin hepsinin geneli ismi  Marka Tescil Ücreti’ dir.

Marka başvurusu aşamasında ödenen ücretler Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından belirlene sınıf harç ücreti ile vekil firma hizmeti ücretler Marka Tescil Maliyeti konusunu oluşturur.

Tescil sınıf sayısı, müracaat yapılacak markanın faaliyet sunularak ve ya ürünlerin ya da hizmetlerin dahil olduğu sınıfların kararlaştırılması neticesinde ortaya çıkar.

Üst kısımda belirtilen sınıf harç ücretler sabit olmasının yanında her sene Türk Patent ve Marka Kurum tarafından güncellenmesi kaydı ile yükselmektedir. Vekil firma ücreti ise de, tescil hizmeti sunan firma arasında kalite ve tescil oranı açısından değişkenlik gösterir.

Tescil firmaları arasında ücret farklarını oluşturun unsur kaliteli ve tescil oranına bağlıdır. Marka tescil Mersin ofisimizin sizlere sunduğu hizmetin profesyonel, kaliteli ve tescil oranı yüksek olması aynı zamanda olumlu neticeye yönelik yönlendirmeler ile marka müracaat sahiplerinin sonradan karşılaşacağı mali kayıpları ile vakit kayıplarını önleyecektir.

Mersin Marka ve patent vekillik firmamız nezdinde alınan hizmet bedellik direk vekillik ücretidir. Talep ettiğimiz bedeller, sizlere sunduğumuz bilgi, tecrübe, hukuk bilgisi, yürüttüğümüz işe hakimiyetimizin ve itinalı çalışmamızın karşılığıdır.

Markalar tescil işlemler 6 ay ile 11 ay arasında marka tescil belge hazırlanması ile birlikte yine sonuca bağlanmaktadır. Burada önemli olan tescil belgesi harçları da Marka Tescil Maliyeti konusuna dolaylı olarak dahildir.