Marka Tescil Mersin, 0 324 328 36 00 , Mersin Marka Tescil , Marka Tescili Mersin , Mersin Marka Tescili , Patent Tescil Mersin , Mersin Patent Tescil , Marka Patent Mersin , Mersin Marka Tescil

Marka Tescil Araştırması

Marka Tescil Araştırması

Marka Tescili adına başvuru işlemi başlatılmadan önce, tescil edilecek kelime veya logoya ilişkin  Marka Tescil Araştırması yapılarak marka değeri sorgulanması gerekmektedir. Marka sorgulama veya Marka ön sorgulama olarak ta bilinen bu hizmetimiz ücretsiz olmak ile birlikte uzmanlarımız aracılığı ile yapılmaktadır. Marka tescil Mersin ofisimizin uzmanlar kapsamlı şekilde sizlere araştırma işlemini yapacaktır.

Profesyonel destek alınmadan doğrudan kendiniz de bu işlemini yapabilirsiniz ama, marka ve patent vekillik firması olarak uzmanlarımız tarafından yapılması daha sağlıklı sağlıklı sonuçlar alınmasını sağlayacaktır. Markanın, kendi sınıfında yer alana diğer korumalı markalarla kıyaslanması, markaların sorgulanmasıdır.

Marka başvurusu yapılmadan evvel, tescili düşünülen ibarenin kararlaştırılan sınıflarda sorgulaması yapılarak aynısı veya bir benzerinin önceden tescile edilip edilmediğinin belirlenmesi gerekmektedir. Ücretsiz sunduğumuz marka ön araştırması yapılması adına gerekli formumuzu eksiksiz doldurarak tarafımıza iletmeniz yeterlidir. Mersin Marka vekillerimiz sorgulama işlemini tamamlayarak tarafınıza dönüş yaparak rapor sunacaktır.

Marka tescil araştırması, mersin marka tescil ofisimizin uzmanları tarafından yapılmaktadır. Bu hizmetimi dışında marka patent tescil danışmanlık ofisimizin marka uzmanlarımız tarafından kullanılmakta olan müşteri takip hizmetimiz ile araştırılması yapılmaktadır. Müşteri takip hizmetimiz, marka sahiplerimizin takibini kolaylıkla yapılması adına hazırlanan markaların tescile uygunluk durumunun araştırması adına geliştirilmiştir.

Marka, hangi sınıflar tescil edildiği, daha da önemli olanı markanın korumaya alınmaya müsaitlik durumun rahatlıkla öğrenilerek tarafımıza rapor olarak sunulacaktır.